Producenci
WMF Perfect 0791839990 6,5 l Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość uchwytów | 2 |
| Całkowita pojemność | 6,5 l |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Ceramika Halogen Indukcja |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ciśnienie bezpieczeństwa | 70 kPa |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Średnica | 22 cm |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 415 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 3,57 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,88 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 42 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 7 szt. |
Gwarancja 24 miesiące