Producenci
WT6300 WEARABLE TERMINAL, TOUCH DISPLAY, STANDARD BATTERY (3350MAH), 3GB RAM/32GB FLASH, ANDROID 10 GMS, ENGLISH, REST OF WORLD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wyładowania elektrostatyczne (ESD) ochrona (kontakt) | 8 kV |
| Wyładowanie elektrostatyczne (ESD) ochrona (powietrze) | 15 kV |
| Procesor | |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Model procesora | 660 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3350 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 256 g |
| Głębokość produktu | 121 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | PEAP EAP-TTLS WPA WPA2-Enterprise WPA3 FIPS 140-2 WPA-Enterprise LEAP EAP-PWD WPA3-Enterprise WPA2 WEP EAP-TLS |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporny na upuszczenie | 120 cm |
| Diody LED | Tak |
| Tak | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czytnik kodów kreskowych | Tak |
| Odporny na upadek | Tak |
| MMS | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Przekątna ekranu | 3,2" |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | LED |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośniki | Mono |
| Oprogramowanie | |
| System operacyjny możliwy do rozbudowy | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
Gwarancja 24 miesiące