Producenci
WYTŁACZARKA DYMO JUNIOR na taśmę 9 mm x 2 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski Zielony |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 120 g |
| Głębokość produktu | 207 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 288 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Waga brutto palety | 104,2 kg |
| Wysokość brutto palety | 107 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 9 mm |