Producenci
Waga Platformowa WAGI TARCZYN WT-090N 150kg Bezprzewodowy Wyświetlacz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stalowy Czarny |
| Model | Elektroniczna waga platformowa |
| Maksymalny zasięg | 25 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia | Podłoga |
| Czas pracy (max) | 48 godz. |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Dokładność | 10 g |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Programy wagowe | Zerowanie Ważenie Sumowanie |
| Legalizacja wagi | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 kg |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor podświetlenia | Biały |
Gwarancja 12 miesięcy