Producenci
Waga analityczna Medisana BS 450 (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wydajność | |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Liczba użytkowników | 8 użyt. |
| Pomiar BMI | Tak |
| Automatyczne rozpoznawanie użytkownika | Tak |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Liczba zapisów pamięci | 30 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Liczba obsługiwanych czujników (na zewnątrz) (H-H) | 4 |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Dokładność | 100 g |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Bluetooth | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy