Producenci
Waga analityczna Medisana BS 465
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Szerokość produktu | 319 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 319 mm |
| Wydajność | |
| Kształt | Prostokątny |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Automatyczne rozpoznawanie użytkownika | Tak |
| Liczba użytkowników | 8 użyt. |
| Typ włączania | Kurek |
| Technologia | 4 -ech czujników |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawartość procentowa masy mięśniowej | Tak |
| Dokładność | 0,1 g |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Analiza wagi docelowej | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb atlety | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy