Producenci
Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-054-0 różowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Jednostka miary | g, lb |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolekcja | Enfinigy |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Kształt | Owalny |
| Konstrukcja | |
| Kolor obudowy | Różowy |
| Materiał górnej powierzchni | Szkło |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor szkła | Biały |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 60 g |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 188 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria | |
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Moc | 20 W |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy