Producenci
Waga elektroniczna WAGI TARCZYN SF-400A 10kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Funkcja tarowania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dokładność | 1 g |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Moc | |
| Baterie | 2 X AA |
| Dane opakowania | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Biały |
Gwarancja 12 miesięcy