Producenci
Waga elektroniczna WAGI TARCZYN WT-1015 40kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stalowy Czarny |
| Model | Elektroniczna waga sklepowa |
| Kształt | Prostokątny |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dokładność | 1 g |
| Programy wagowe | Zerowanie Ważenie Sumowanie |
| Obsługa w języku polskim | Tak |
| Legalizacja wagi | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wyświetlacz | |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Gwarancja 12 miesięcy