Producenci
Waga elektroniczna WAGI TARCZYN WT-1020 40kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Obsługa w języku polskim | Tak |
| Legalizacja wagi | Nie |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Dokładność | 1 g |
| Model | Elektroniczna waga sklepowa |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny Srebrny |
Gwarancja 12 miesięcy