Producenci
Waga elektroniczna WAGI TARCZYN WT-148 30kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Obsługa w języku polskim | Tak |
| Czas pracy (max) | 60 godz. |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Dokładność | 1 g |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Biały |
Gwarancja 12 miesięcy