Producenci
Waga łazien. EUFY Smart Scale P2 PRO Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Dokładność | 50 g |
| Minimalna waga | 0,1 kg |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Sterowanie wagą | Tak |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Pomiar BMI | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 317 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Możliwość podłączenia do internetu | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.1.2 Android 8.0 iOS 14 Android 7.0 Android 7.1 iOS 11.0 iOS 15 Android 9.0 Android 10.0 Android 6.0 Android 12.0 iOS 13.4 iOS 10.0 Android 11.0 iOS 13 Android 5.1 iOS 12 Android 5.0 iOS 11.4 iOS 14.5 |