Producenci
Waga łazienkowa Esperanza Bamboo EBS012 (kolor brązowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wydajność | |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Gotowy do użycia | Tak |
| Kolor produktu | Bambusowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kształt | Kwadratowy |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Materiały | Bambusowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Jednostka miary | st |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar wyświetlacza | 70 x 34 mm |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. Przechowywać z dala od wody. Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
Gwarancja 24 miesiące