Producenci
Waga łazienkowa TEFAL PP1500V0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny udźwig | 160 kg |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Nie |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kształt | Kwadratowy |
| Pomiar BMI | Nie |
| Dokładność | 100 g |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Szerokość opakowania | 32 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,89 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Rozmiar wyświetlacza | 75 x 30 mm |
| Typ ekranu | LCD |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 6400 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 68 szt. |
| Produktów na palecie | 204 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 12000 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Wysokość brutto palety | 112,4 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety | 418,2 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. Przechowywać z dala od wody. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące