Producenci
Waga łazienkowa z funkcją pomiaru tkanek Blaupunkt BSM411, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR 2032 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 302 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wysokość produktu | 302 mm |
| Wydajność | |
| Dokładność | 100 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Kwadratowy |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Zawartość procentowa masy mięśniowej | Tak |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba profili użytkowników | 12 |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Pomiar BMI | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące