Producenci
Waga osobowa szklana Łucznik BS-973 W14 (2,5-150kg)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Dokładność | 100 g |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wymagane baterie | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Wyświetlacz | |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |