Producenci
Waga platformowa WAGI TARCZYN WT-1040 300 KG (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Podłoga |
| Maksymalny udźwig | 300 kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Dokładność | 20 g |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Dokładność odczytu (certyfikowana) | 20 g |
| Czas pracy (max) | 48 godz. |
| Programy wagowe | Ważenie Zerowanie Liczenie sztuk |
| Legalizacja wagi | Nie |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Model | Elektroniczna waga platformowa |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
Gwarancja 3 miesiące