Producenci
Waga platformowa WAGI TARCZYN WT-123 300kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Elektroniczna waga platformowa |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | ABS Stal Stal nierdzewna |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Dokładność | 20 g |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Czas pracy (max) | 48 godz. |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Podłoga |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kształt | Prostokątny |
| Programy wagowe | Liczenie sztuk Zerowanie Ważenie Sumowanie |
| Maksymalny udźwig | 300 kg |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Wilgotność względna | 0 - 85% |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
Gwarancja 12 miesięcy