Producenci
Waga z analizatorem składu ciała Omron Body Comp Monitor BF511 Blue HBF-511B-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,99 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Dokładność | 100 g |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Liczba użytkowników | 4 użyt. |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Zawartość procentowa masy mięśniowej | Tak |
| Maksymalna waga | 150 kg |
| Pomiar BMI | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,08 kg |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod towaru | 84231010 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące