Producenci
Waga z analizatorem składu ciała Omron VIVA HBF-222T-EBK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość platformy | 2,3 m |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 335 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wydajność | |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Typ włączania | Kurek |
| Pomiar BMI | Tak |
| Dokładność | 100 g |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Maksymalna waga | 150 kg |
| Jednostka miary | kg/lb |
| Zawartość procentowa masy mięśniowej | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Liczba zapisów pamięci | 30 |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Kształt | Kwadratowy |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,39 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Kolor | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod towaru | 84231010 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące