Producenci
Wago 221-2411 wtyczka Pomarańczowy, Przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Napięcie | 450 - 600 V |
| Rozmiar przewodu AWG | 24/16 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Półprzezroczysty, Biały |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Prąd | 32 A |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Współczynnik kształtu złącza | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 35,5 mm |
| Waga produktu | 2,3 g |
| Wysokość produktu | 8,9 mm |
| Szerokość produktu | 8,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -60 - 105 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 60 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
Gwarancja 24 miesiące