Producenci
Wago 221-412 wtyczka Cage Clamp Pomarańczowy, Przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj wtyczki | Miedź |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Półprzezroczysty, Biały |
| Prąd | 32 A |
| Napięcie | 450 V |
| Złącze(a) | Cage Clamp |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 13,1 mm |
| Głębokość produktu | 18,6 mm |
| Wysokość produktu | 8,3 mm |
| Waga produktu | 1,6 g |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące