Producenci
Walizka narzędz.E-Case S-F 4540011 EINHELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość | 1 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Zamykanie | Tak |
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 447 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi, aby zapobiec przypadkowemu urazowi. Przechowuj w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniom narzędzi. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia walizki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące