Producenci
Walizka narzędziowa ROC Pro Gear 2.0 Keter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zamykanie | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Całkowita pojemność | 16 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przegródki | Tak |
| Zatrzask | Tak |
| Modułowa budowa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4 kg |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Przechowywać w suchym miejscu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące