Producenci
Walizka systemowa MAKITA 3P-84311 Makpac war. 1 Wielkość 3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zamykanie | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Szerokość produktu | 295 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. |
Gwarancja 24 miesiące