Producenci
Walizka transportowa Owl Labs do kamery konferencyjnej 360°
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Torba |
| Materiały | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 286 mm |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Szerokość produktu | 203 mm |
| Waga produktu | 397 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące