Producenci
Walizka transportowa Owl Labs do kamery konferencyjnej 360°
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Owl Labs |
| Typ produktu | Etui na telefon głośnomówiący |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |