Producenci
Wallbox Easee Charge Up
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Monitoring prądu upływu | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Konstrukcja | |
| Sposób montażu | Uchwyt ścienny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik RFID | Tak |
| Przyłącze samochodowe | Typ 2, gniazdo |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Prąd wejściowy | 6 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 32 A |
| Regulowana moc | Tak |
| Ilość faz | 3 |
| Moc | 22000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Długość produktu | 287 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Ochrona | |
| Stopień ochrony IK | IK10 |
| RFID | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Kategoria przepięciowa | III |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS05: Substancje korodujące metale |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące