Producenci
Wallbox Sienines dežes pulsaras ne większy jak 22 kW 7m czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przyłącze poprzeczne | 5 x 10 mm² |
| Klasa ochrony IEC | III |
| Typ gniazda | Typ 2 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Kod ochrony przed udarami mechanicznymi | IK10 |
| Ilość gniazd | 1 |
| Wtyczka przyłączeniowa pojazdu | Typ 2 |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Ściana |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Obsługiwane napięcie trójfazowe | 400 V |
| Częstotliwość nominalna | 60 Hz |
| Maksymalna moc operacyjna (trójfazowa) | 7,4 kW |
| Maksymalna moc ładowania | 7400 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość faz | 3 |
| Maksymalny prąd roboczy (trójfazowy) | 32 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
| Długość kabla ładującego | 7 m |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 50 °C |
Gwarancja 24 miesiące