Producenci
Wanbo PWE104 | Stojak biurkowy do projektorów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Wydajność | |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Regulowane ramię | Tak |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Kąt obrotu | 360° 90° |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Stół |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące