Producenci
Wanbo uchwyt sufitowy do projektora WBCA01 dedykowany dla modeli DaVinci i Mozart, 328x141mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość produktu | 328 mm |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal |
| Teleskopowy | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące