Producenci
Wanna pneumatyczna do mycia w łóżku - EASY BATH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Odpływ wody | Tak |
| Typ produktu | Wanna pneumatyczna do mycia w łóżku |
| Materiały | Winyl |
| Moc | |
| Pobór mocy | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga pompki | 0,20 kg |
| Waga wanny | 2 kg |
| Pojemność wanny | 35 l |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Długość produktu | 1900 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | 1 x wanna, 1 x pompka, 1 x łatka naprawcza |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ognia. Produkt może być śliski, używaj go ostrożnie. Nie używać w przypadku uszkodzenia produktu. |
Gwarancja 24 miesiące