Producenci
Warm Audio WA12 MKII Black - preamp mikrofonowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie Phantom | 48 V |
| Impedancja wejściowa | 600 ?/150 ? |
| Typ produktu | Przedwzmacniacz mikrofonowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 215,9 mm |
| Wysokość produktu | 4445 mm |
| Waga produktu | 449 g |
| Szerokość produktu | 266,7 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście XLR | 1 |
| Wejście XLR | Tak, 1x |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| Wejście Hi-Z (6,3 mm) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące