Producenci
Warnik CAMRY CR 1267 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 8,8 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 980 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,92 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Ergonomia | |
| Typ ekranu | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem urządzenia upewnij się, że jest ono odłączone od źródła zasilania i całkowicie ostudzone. Urządzenie powinno być używane zgodnie z instrukcją obsługi i pod nadzorem osoby dorosłej. Podczas używania urządzenia zawartość może osiągać bardzo wysoką temperaturę, należy zachować ostrożność aby uniknąć poparzeń. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące