Producenci
Watercool 24113 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Filtr promieniowania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna Mosiądz Miedź |
| Model | Filtr promieniowania |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Liczba złączy | 2 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
Gwarancja 24 miesiące