Producenci
Watercool 24126 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Filtr promieniowania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gwint | 1/4" |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Materiały | Stal nierdzewna Mosiądz Miedź |
| Model | Filtr promieniowania |
| Liczba złączy | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 870 g |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące