Producenci
Watercool 30233 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Zestaw do montażu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Polioksymetylen (POM) |
| Model | Zestaw do montażu |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
Gwarancja 24 miesiące