Producenci
Watercool Heatkiller IV Pro Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium Miedź Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket SP3 Socket TR4 SP6 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Blok wodny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
Gwarancja 24 miesiące