Producenci
Wciągarka linowa TC-EH 600 2255150 EINHELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wysokość uźwigu bez zblocza | 18 m |
| Rodzaj urządzenia | Linowy |
| Udźwig ze zbloczem | 600 kg |
| Średnica liny | 4,5 mm |
| Prędkość przesuwu liny ze zbloczem | 4 m/min |
| Udźwig bez zblocza | 300 kg |
| Prędkość przesuwu liny bez zblocza | 8 m/min |
| Długość liny/łańcucha | 18 m |
| Wysokość udźwigu ze zbloczem | 9 m |
| Nieskręcająca się lina | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 1050 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 16,8 kg |
| Głębokość opakowania | 407 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,2 kg |
| Wysokość opakowania | 263 mm |
| Szerokość opakowania | 169 mm |
Gwarancja 24 miesiące