Producenci
Webasto Pure ll 22kW 4,5m Stacja ładowania wallbox (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 45 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Wbudowany licznik | Nie |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | Uchwyt ścienny lub opcjonalnie piedestał |
| Długość kabla | 4,5 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 |
| Moc | |
| Ilość faz | 3 |
| Napięcie wejściowe | 400 V |
| Moc | 22000 W |
| Detekcja prądu upływowego stałego | 6 mA DC |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 447 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Ochrona | |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Obsługiwany system uziemienia | IT TT TN |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
| Stopień ochrony IK | IK08 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | Korozja Substancje pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. |
Gwarancja 3 miesiące