Producenci
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Poliamidowy |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Pobór mocy | 6,6 W |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,55 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Przepływ powietrza | 269,3 m³/h |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom hałasu | 41,3 dB |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 124,5 x 124,5 mm |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące