Producenci
Wentylator 2 w 1 stojący i biurkowy NOVEEN F535 16"/40cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Ilość prędkości | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Biurko, Podłoga |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Timer | Tak |
| Regulacja wysokości | 120 - 170 cm |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Moc | |
| Moc | 55 W |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 465 mm |
| Średnica wentylatora 2 | 40 cm |
| Wysokość produktu | 1200 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zasłaniać wlotów i wylotów powietrza podczas pracy urządzenia. Nie używać dmuchawy lub wentylatora w pobliżu wody. Zachować szczególną ostrożność przy używaniu urządzenia w obecności dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące