Producenci
Wentylator 30cm biurko G3Ferrari G50034 metal
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 30 cm |
| Liczba łopatek wentylatora | 4 |
| Przeznaczenie | Stół |
| Poziom hałasu | 57,38 dB |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Siatka ochronna | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 35 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 2,95 kg |