Producenci
Wentylator 30cm biurko G50028 G3Ferrari
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 3 |
| Siatka ochronna | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 30 cm |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Przeznaczenie | Stół |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 35 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące