Producenci
Wentylator 30cm/12" biurko G5V001 G3Ferrari 45 wat**
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Stół |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość silników | 1 |
| Średnica czaszy wentylatora | 30 cm |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Głębokość produktu | 230 mm |