Producenci
Wentylator ADATA XPG VENTO 120 ARGB (75260103)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,16 A |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 117 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Nie |
| Typ łożyska | Łożysko typu rifle |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 23 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 45,3 ft3/min |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |