Producenci
Wentylator ARCTIC F12 Silent (Black)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,08 A |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 4 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 107 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Szerokość opakowania | 123 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 27 mm |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Wydajność | |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Poziom hałasu | 0,08 sony/sonów |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Model | Wentylator |
| Procesor | Brak obsługi |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 37 ft3/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przepływ powietrza | 62,9 m3/h |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |