Producenci
Wentylator ARCTIC F14 PWM PST Case Fan - 140mm case fan with PWM control and PST cable
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Plastik |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,11 A |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 29 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Wysokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 217 g |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 0,5 sony/sonów |
| Prędkość obrotowa (max) | 1350 RPM |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przepływ powietrza | 126 m3/h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 74 ft3/min |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |