Producenci
Wentylator ARCTIC F14 PWM PST Value Pack (Black)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Liczba wentylatorów | 5 wentylatorów |
| Złącze wentylatora | 4-pin + 4-pin |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,11 A |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,02 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Procesor | Brak obsługi |
| Ilość sztuk | 5 |
| Model | Wentylator |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26 dB |
| Przepływ powietrza | 126 m3/h |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 1,3 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 74 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 1350 RPM |
| Poziom hałasu | 0,5 sony/sonów |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |