Producenci
Wentylator ARCTIC F8 Silent (Black)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,053 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 4,5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 80 x 80 x 25 mm |
| Waga produktu | 71 g |
| Wysokość opakowania | 82,5 mm |
| Szerokość opakowania | 82,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Ciężar wentylatora | 71 g |
| Głębokość opakowania | 26 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Poziom hałasu | 0,08 sony/sonów |
| Maksymalny przepływ powietrza | 15,1 ft3/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przepływ powietrza | 25,7 m3/h |
| Model | Wentylator |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |